Історія, принципи роботи та ідеологія Дизайн-Студії "Mary" в створенні дизайн-проектів інтер'єрів та ландшафтів

Ідеологія Дизайн-Студії "Mary"

Дизайн-студія заснована в 2014 році Марією Богданівною Гутак яка на сьогоднішній день являється директором студії і в основі її бізнес-плану була європейська практика в веденні бізнесу.

 

Також важливим і не від’ємним складником бази нашої роботи - це європейський підхід до відносин з клієнтами та дотримання рамок професіоналізму навіть в моментах коли ми стикаємось з важкими клієнтами. Завжди ми доводимо справу до кінця і намагаємось не втрачати витримки.

 

Дизайн-студія цілеспрямована на специфічну розробку проектів. Ми відрізняємось від інших тим, що знаходимось в тісному контакті з клієнтом під час розробки проекту і завжди враховуємо навіть не значну думку клієнта. Ми створюємо не свої проекти, а ваші проекти. Кожен наш проект зовсім не подібний до іншого.

 

Також ми не створюємо дизайн ради дизайну. Наші проекти повністю пристосовані до життя, ми завжди думаємо про те як ви там будете жити і як будете користуватися тими предметами, які ми вам пропонуємо. Ми враховуємо ваші матеріальні можливості і навіть з економ-проекту ми зуміємо вижати те, що називається “ізюминка”.

 

Ми додаємо до своїх робіт душу тому наші проекти наповнені теплом, затишком і в них людина почувається в безпеці.

 

Запрошуємо Вас до співпраці.

 

Надіємось, що клієнт , який приходить буде співпрацювати з нами, а не мішати в роботі бо завжди це створює перешкоди в роботі над проектом.

 

В нашій дизайн-студії люди творять тому варто знати, що там, де творять не смітять і якщо йдете за послугою то отримуйте, а якщо йдете і вказуєте то краще робіть самі.

 

Ми цінимо мудрих і вдячних клієнтів, які цінять нашу роботу.

 

Чим ми відрізняємося від інших

Сильна сторона та основна відмінність яка відрізняє нас від інших компаній такого роду, є те, що наші професіонали не створюють дизайн-проекти які технічно виконані ідеально, але при цьому не наділені "душею" та "холодні".

Створення дизайн-проекту для нас - це народження нового життя на світ. Ми створюємо проекти які мають душу свого власника, вони затишні, практичні та зручні для кожного власника індивідуально.

 

Щоб вдихнути в дизайн-проект життя, перед початком роботи безпосередньо над самим проектом перед нашими професіоналами стоїть завдання детально вивчити та відчути тих людей для яких створюється проект. Для цього іде детальна робота над вивченням клієнта - характер, звички, побажання, мрії, професія, хоббі, це все невід'ємні складові для досягнення успіху.

 

Таким чином нам вдається втілити в життя роботи які не можна назвати просто дизайн-проектом.

 

Це результат клопіткої роботи, який називається "віддзеркалення душі"!

 

Нічого ціннішого за вдячність, позитивні емоції, задоволення та радість людей у яких реалізовуються їхні мрії немає. Це надає нам сил та натхнення рухатися дальше, адже рух це - життя☺!

 

Запрошуємо...

 

P.S. Всі сертифікати можна подивитися тут.

Співпраця

mary@designer.if.ua | +38 (093) 646 3919 (Viber) | +38 (067) 341 4490