На Головну

Дизайн інтер'єру Івано-Франківськ. 3Д візуалізація дизайну інтер'єру в Івано-Франківську. Дизайнер інтер'єру Івано-Франківськ.:


Що ж являє собою портфоліо дизайнера, чи архітектора на сьогоднішній день? Адже наше заняття - це мистецтво реалізації сприйманого нами простору, який стосується практично всього в повсякденому людському житті: роботи, відпочинку, відновлення. Під це поняття підпадає майже все: комфортне житло, ергономічно облаштовані офіси, цікаві та не звичайні публічні місця.

Замовити готовий дизайн-проект квартири в Івано-Франківськ, Львів чи Київ або ж з будь-якого іншого міста нашої країни чи світу, в нашій студії - означає звернутися до справжніх професіоналів своєї справи. Наші дизайнери інтер'єру здатні передбачити ваші потреби та побажання. Комусь може здатися, що в подібному занятті немає нічого складного, але на практиці це вимагає наявності спеціальних навичок, досвіду та технічних знань. А якщо врахувати той факт, що, як окрема професія, дизайнери більш активно почали з'являтися на початку минулого століття і в наш час професія дизайнера зазнає кардинальних змін, з якими пов'язана необхідність бути в курсі нових концепцій, методик і тенденцій, портфоліо дизайнера, чи архітектора має включати в себе свіжі і не ординарні рішення. Крім того, збираючись замовити дизайн-проект інтер'єру клієнти розраховують, що виконавець добре обізнаний і розбирається в таких поняттях як:

- Текстури і матеріали; - Підбір колірної гамми; - Просторое планування; - Програми по 2Д і 3Д проектуванню; - Питання безпеки і охорони праці, норми і правила будівництва та ремонтних робіт;

Саме тому в нашій студії в Івано-Франківську ви можете замовити комплексне проектування, а саме:

- Дизайн квартир, дизайн будинків, котеджів, дизайн офісів, дизайн ресторанів та готелів тощо (тут входить все, що потрібно клієнту - опалення, освітлення, каналізація, проектування декоративних стель, меблі тощо);

- Ландшафтний дизайн-проект (альпійська гірка, біопруд, природня водойма, водоспад, альтанка, клумби, проектування доріжок, система освітлення, дренажна система, система каналізації, система поливу);

- Архітектурне проектування, реконструкція та перепланування;

Кожен з вищевказаних видів має свої характерні особливості з якими ви також можете ознайомитися перейшовши у відповідний розділ сайту.

І пам'ятайте - замовити проект у нас - значить не обмежувати можливості і політ фантазії для реалізації задуманого!

Виходячи з вищеперерахованого дизайн-студія "Mary" з Івано-Франківська надає такі послуги з проектування:
-дизайн інтер'єру будинку, дизайн інтер'єру квартири, дизайн інтер'єру ресторану, дизан інтер'єру готелю тощо;
-ландшафтний дизайн та дизайн фасаду будинку;
архітектурний проект, реконструкція будинку і даху та перепланування перестінків;
2. Дизайнер інтер'єру розробить 3Д візуалізацію дизайн-проекту з глибинним підходом до кожного клієнта.
3. Надаємо послуги з ремонтних робіт. Наші ремонтні бригади виконують проекти різної складності.
4. Ремонтні роботи "під ключ": супроводжуємо проекти, замовляємо матеріали, проводимо закупівлі, надаємо та звітуємо по витратах.
5. Послуга дистанційне проектування яка є актуальною для багатьох клієнтів. Ви не мусите їхати до нас в Івано-Франківськ, ви можете отримати проект не виходячи з дому. Часто дизайн-проектом звертаються з різних куточків світу. Дистанційне проектування дає можливість втілити проект без участі.
Дизайнер з інтер'єру проведе поглиблене інтерв'ю і ваш проект буде максимально наближений до ваших мрій, бажань і потреб.
6.Важливо: ми надаємо дизайнерські та ремонтні послуги в рострочку! Дана послуга надається банком, 4 місячне пільгове користування кредитом, без страхівки. Тобто, ви можете замовити послуги дизайнера в розстрочку.
Дизайнер інтер'єру розробляє:
1. 3Д візуалізацію дизайн - проекту: виготовляє фото 2-3 ракурсів кожного приміщення;
2. Надає пакет документації:
-2Д креслення сантехніки, електрики, декоративних стель та всіх інших елементів декору в приміщенні;
- опис всіх матеріалів;
Ми пропонуємо до вибору різні проекти. В нас може бути дизайн-проект недорого коштувати, може бути для ВІП-клієнтів. Пропонуємо проекти економ класу, дизайн-проекти преміум класу, ВІП-проекти.
Ми пропонуємо послуги з дизайну для всіх! Кожен може отримати свій проект на свої побажання та можливості.
Ми радо запрошуємо вас в дизайн - студію "Mary", яка знаходиться в місті Івано-Франківськ, але працюємо по всій Україні та всіх країнах світу.