На Головну

Стилі в архітектурному проектуванні та в дизайні фасаду будинку


Ретро стиль в дизайні фасаду будинку
Дизайн фасаду будинку в ретро стилі Стиль ретро в архітектурі Ретро стиль архітектури
В даному стилі використовуються декоративні елементи дизайну будівель з каменю і дерева, а також інших сучасних облицювальних матеріалів, які можуть замінювати ці натуральні матеріали. Всі декоративні елементи фасаду будинку повинні бути виконані "під старовинні елементи".
Приміром, будинок, споруджений з елементами старовинних прикрас, у вигляді палацу або замку, який знаходиться в гармонії з навколишнім середовищем, може бути представлений найбільш простими і масовими формами: каменем (мармуром або іншим облицювальним матеріалом), який може бути прикрашений різними декоративними елементами: колонами, сходами, кованими елементами.
В такому дизайні фасаду містяться готичні елементи з вежами, зі стрілчастими арками, з барвистими вітражами в різних відтінках. Цей вид архітектури будинку завжди привертає увагу, так як він виділяється на тлі інших оригінальним дизайном і довговічністю. Примітка. Даний стиль є одним з популярних в нашій країні. Адже в нього включені елементи інших стилів.Класичний стиль дизайну фасаду та архітектурного проекту.
Класичний стиль архітектури Дизайн фасаду будинку в класичний стилі Класичний стиль в дизайні фасаду будинку
Цей стиль є найпопулярнішим в регіоні, тому що він характеризується такими рисами, як:
Консерватизм.
Простота і строгість форм.
Чіткість тонких ліній.
Елегантність.
Стриманість.
Симетричність і пропорційність.
Попри все ,стиль класика характеризується тим, що в її елементах відсутня химерність і занадто громіздкі конструкції. Оформлений в такому варіанті фасад будинку, як правило, має один або кілька поверхів, при цьому кожен ярус оформлений декоративними елементами (колони, напівколони, балюстради, тощо). Вони виділяють гармонію, надійність, комфорт і затишок.Англійський стиль дизайну фасаду будинку.
Англійський стиль в дизайні фасаду будинку Англійський стиль архітектури Дизайн фасаду будинку в англійському стилі
Він з'явився недавно (якщо порівнювати з тим, коли почали оформляти фасад будинку в стилі модерн). Англійський стиль став відразу став дуже популярним, завдяки таким характеристикам, як вишуканість і практичність. Звичайний Англійський будинок включає в себе 2 поверхи з червоної цегли. До нього також може прилягати невеликий садок. Такий будинок покритий черепичним дахом з крутими схилами і високими вікнами, розташованими симетрично. Зовнішнє оздоблення будинку відрізняється простотою і консерватизмом. Тим не менш, це в той же час міцне, водовідпірна і морозостійка споруда. Архітектурний проект в Англійському стилі передбачає зміни температур в холодні пори року. Щоб прикрасити ці будинки зазвичай використовують численні декоративні елементи з штучного каменю (ціна їх зовсім невелика, тому будинок можна облаштувати саме так, як вам захочеться). В їх числі є карнизи, стільниці, широкі лиштви, каменем можуть бути оформлені навіть деякі елементи стін.Канадський стиль архітектури будинку
Канадський стиль архітектури Канадський стиль в архітектурі Дизайн фасаду будинку в канадському стилі

Оформлення фасаду в канадському стилі Цей стиль дуже схожий на скандинавський стиль фасаду будинку, а також на деякі європейські стилі деякими рисами він нагадує навіть фасади будинків в стилі фахверк), так як він дуже добре проявляє себе в умовах суворого, жорсткого клімату (див. будинок в іспанському стилі, вибір оформлення). Особливості: Такий будинок по архітектурі є маленьким, не більше 2 поверхів. Обробка (як внутрішня, так і зовнішня) включає тільки натуральні матеріали. Може використовуватися і штучний матеріал, наприклад, сайдинг, який практично ідентично імітує дерево або камінь. Дах такого будинку представлений каскадом з натуральної черепиці. Досить часто в процесі будівництва використовуються дуже великі вікна (в тому числі і мансардні), що дозволяють природного світла надходити в будинок без будь-яких перешкод. Даний архітектурний стиль використовується не тільки при будівництві і оформленні приватних малоповерхових, але і багатоквартирних будинків. Він може бути охарактеризований наступними рисами:
В ньому відсутня симетрія.
Переважають криволінійні форми з вікон і дверей.
Ррізноманітне поєднання кольорів.
Округлість фасадів та використання підроблених металевих решіток та глазурованої керамічної плитки. При зовнішньому оформленні таких будинків часто використовують тераси, сходи, балкон.Фасад будинку в стилі шале
Стиль шале Дизайн фасаду будинку в стилі шале Стиль шале
Будинки оздоблені в стилі шале частіше входять в число елітних, тоді як за кордоном вони є типовими представниками села. В процесі будівництва таких будинків найчастіше використовується деревина, яка може бути представлена колодами, брусками, а часом навіть дошками з поліуретану. Це дозволяє продовжити термін експлуатації будинку до 20 років. Ці будинки при установці в кліматичних умовах середньої, центральної смуги, вимагають обов'язкового тепла і гідроізоляції. Будинки в стилі шале та фахверк будівельна бригада будує із звичайних, традиційних для місцевого клімату, матеріалів, а зовнішня обробка проводиться вже для стилізації будинку під шале або фахверк. Будинок в стилі шале повинен складатися як мінімум з 2 поверхів. Він повинен бути оформлений каменем (можна натуральним, але частіше використовується штучний матеріал). А другий поверх - деревом. Останній повинен бути обладнаний великим балконом, розташованим як мінімум по 2 стін будинку.
Стиль фахверк припускає або обштукатурювання будинку зовні, або облицювання дошками. Далі в ідеалі стіни повинні бути пофарбовані в білий колір, а пізніше на них набиваються (або прикручуються) дерев'яні бруски і дощечки. Таким чином, будинок виходить стильний, красивий і одночасно теплий. Якщо шале будується вище, наприклад, 3 або 4 поверховий, балкон по периметру будинку повинен бути на кожному з них, починаючи з другого.Фасад будинку в стилі фахверк. Архітектурний проект в стилі Хай-тек.
Дизайн фасаду будинку в стилі хай-тек Архітектурний проект в стилі хай-тек Хай-тек в архітектурі

Як виглядає фасад будинку в стилі Фахверк?
Це найбільш популярний стиль, епоха високих технологій. У ньому немає такої пишноти, як в стилі бароко, хай-тек відрізняється поєднанням досить простих форм і ліній. Обробка проводиться з використанням сучасних, доступних всім матеріалів пластик, скло, метал (трубчасті структури). Це свого роду фасад будинку в стилі мінімалізм з використанням деяких елементів інших стилів. Стиль хай-тек оформляється простими і одночасно функціональними матеріалами. Використовуються статуї з брухту металу, зібрані своїми руками. На ділянці різноманітні клумби, які є ефектними, і простими. Щоб створити фасад будинку в стилі хай-тек потрібно використовувати всі матеріали з застосуванням новітніх технологій. Дуже часто фасад будинку в стилі хай-тек, так само як і середземноморський стиль фасаду будинку дуже відрізняються від будинків поруч.
Тому необхідно приймати деякі заходи:
Використовуйте масивний паркан, який закриє будинок від інших.
При виборі яскравих кольорів треба звертат иувагу на їх сполучуваність між собою.
Щоб зробити фасад будинку в стилі хай-тек, потрібно вибирати ще оригінальні товари для оформлення прибудинкової території.
Цей стиль дуже широко використовується в теплих країнах. Особливо це стосується скляних будинків павільйонного типу. У них абсолютно неможливо визначити те, що фасадні стіни виконані з скла. Досить часто, на перший погляд, здається, що їх немає зовсім.Реконструкція та перепланування

На даних фото ви бачите будинок в реальності і буднок, який пройшов реконструкцію на 1,5 поверха, чи 2 поверхи з мансардою.
Варіант 1
Реконструкція даху Київ Реконструкція даху Івано-Франківськ Реконструкція даху
Варіант 2
Реконструкція даху Реконструкція даху Реконструкція даху
Якщо говорити про реконструкцію даху то найчастіше люди звертаються для реанімації будинку, щоб він став сучаснішим та можна було зробити в ньому інше перепланування перестінків. часто це будинки радянських часів. В галереї архітектурних проектів є варіанти реконструкції та перепланування.
Це може бути підняття на 1,5 поверха, а часто на 2 поверхи. Проте в будь-якому випадку тут повинен працювати архітектор, щоб оцінити силу фундаменту та несущих стін. Переважно другий поверх проектується з легких будівельних матеріалів. Також зробивши реконструкцію та перепланування можна зробити сучасний дизайн фасаду будинку.
Нещодавно ми зробили 2 проекти по реконструкції та переплануванню в Івано-Франківську та Києві і будинки повністю змінили свій вигляд.


Ми пропонуємо саме таке проектування "під ключ".