Ландшафтний дизайн Івано-Франківськ.

15.08.2015. - Марія Гутак

Дизайн ландшафту, озеленення - це комплекс спеціальних заходів і рішень з благоустрою території, спрямований на зміну зовнішнього вигляду території шляхом активного використання природних компонентів. Таким чином, основне завдання ландшафтного дизайнера полягає в тому, щоб зробити ваш сад гармонійним, затишним, а головне - оригінальним і неповторним.

Основні групи ландшафтного дизайну:

- Будівлі, що формують центр ландшафтного проекту, основна мета якого - згладити неприродність геометрично правильних конструкцій, пом'якшити їх тиск на навколишню природу. Будинки можуть бути одно- або багатоповерховими, одиночними або комплексними, приватними або комерційними, типовими або стилізованими, призначеними для найрізноманітніших цілей.

- газонне покриття, що формується різного роду травами. Газонне покриття ділиться на англійський, мавританський газони та спортивний газони. Англійский газон - складений з осоки та споріднених злакових трав; має правильний, підстрижений, але кілька неприродний вигляд, «набридає» оку, підходить для індустріально-ділових і професійно-спортивних секторів. Мавританський газон - до його складу, крім трав, входять і польові квіти, має асиметричний і досить яскравий, ошатний вигляд, коситься лише пару раз на рік, більше підходить для забудов приватного сектора з індивідуальним плануванням. Спортивний газон складається з суміші трав, які дають коврове покриття, яке не руйнується. Спортивний газон стелять на футбольні поля тощо.

- зелені насадження у формі окремих дерев, чагарників, а також їх комбінацій і цілих ансамблів (сад, клумба, розарій і т.д.)

- різні великі декоративні елементи (озеро, ставок, струмок, фонтан, камені, скульптура).

- водойми. При створенні водойми особливе значення відіграють матеріали, з яких він виготовлений. Можна виділити гнучкі ізоляційні покриття і жорсткі форми, що відрізняються один від одного терміном служби, технологією установки (укладання) і подальшої експлуатації. В якості основних матеріалів для створення водойм використовують: поліетилен, склопластик, плівку з ПВХ, бутил каучукову гуму.

-струмки і каскади - невеликий водотік, зазвичай шириною від декількох десятків сантиметрів до кількох метрів. Зазвичай довжина струмка не перевищує кілька кілометрів, а глибина рідко перевищує 1,5 метра.

- фонтани - споруда, що служить підставою або обрамленням для б'ють вгору або стікають вниз струменів води. Поєднання води, що рухається з архітектурою, скульптурою і зеленими насадженнями стало одним із способів створення різних рішень в архітектурі і садово-парковому мистецтві. Сучасним фонтанам надається декоративний характер, який посилюється електричною підсвіткою і музикою у вечірні години.

- садові акваріуми - це сучасне рішення для ландшафтного дизайну. Садовим акваріумом є невеличка штучна водойма правильної геометричної форми, призначений для вирощування декоративних і промислових риб (коропів, карасів, осетрів і ін.) і милування ними. Садовий акваріум може мати скляні грані для спостереження за рибами і місце для годування риби.

- альпійські гірки. Такі гірки можна побачити практично в кожному місті, а нерідко і на території школи, садочка, училища або іншого громадського будівлі. Вони вимощуються з каміння довільної форми. Альпійська гірка - це не тільки гора каміння. Її виготовляють так, що її доповнюють зелені насадження та рослини

- сухий струмок. Тут замість води використовують камінчики, які імітують потік води. Такий струмок дуже гарно дивиться в ландшафті.

- ландшафт доповнюють декоративні статуї та інші декоративні фігури ландшафтного дизайну, підсвітки та декоративний гравій тощо...

Ландшафтний дизайнер розробляючи проект по ландшафту бере під увагу всі чинники, що сприяють на ріст рослинності, на відтік води з ділянки, на каналізацію, дренажну систему, систему поливу, освітлення в ландшафті.

Ландшафтний дизайнер розробляє:

1. 3Д візуалізацію проекту ландшафту та відеопрогулянку по ландшафту;

3. Проектну документацію в 2Д кресленнях:

-генплан ландшафту, дендроплан, розбивочне креслення, розмітка бруківки;

2Д креслення клумби, альпійської гірки, фонтану, природньої водойми та інших елементів ландшафту;

-схема системи освітлення, системи поливу, дренажна система;

-роздруковує фото на великому форматі та надає замовнику пакет проектної документації;

відеопрогулянка по ландшафту;

Які послуги з ландшафтного дизайну є в нашій студії:

1. Надаємо послуги з посадки рослин, обробки грунту та повного втілення проекту в життя.

2. Дистанційне проектування. Ми розробляємо проекти не тільки в Івано-Франківську, але й дистанційно. На даний час активно дистанційне проектування набирає обертів тому що це вигідно клієнтам. У нас що раз більше клієнтів, що користуються послугами дистанційного проектування.

3. Надаємо дизайнерський супровід робіт, а також втілюємо проект "під ключ".

4. Важливо: ми надаємо дизайнерські та ремонтні послуги в рострочку! Дана послуга надається банком, 4 місячне пільгове користування кредитом, без страхівки. Тобто, ви можете замовити послуги дизайнера в розстрочку.

В дизайн-студії "Mary" самі помірні ціни на дизайн і ми пропонуємо недорогий варіант дизайн-проектів, з нами вам дешевше обійдеться ніж з іншими. Ми найкращі в своїй справі! Ми знаходимось в м. Івано-Франківськ і наша студія займається проектами різного плану, ми виготовляємо проекти, а також втілююємо їх в життя.

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!