Заснування дизайн-студії "Mary".

05.apr.2020. - Марія Гутак

Дизайн-студія "Mary" створена в травні 2014 року і працює без перерв.

Ми спеціалізуємось на різних напрямках дизайну - це дизайн інтер'єру будинку, дизайн інтер'єру квартири, дизайн інтер'єру офісу, дизайн інтер'єру ресторану, дизайн інтер'єру музею тощо; також ми спеціалізуємось в розробці дизайнерських проектів по ландшафтному проектуванню; і ще одним видом дизайнерського проектування є дизайн фасаду будинку.

иходячи з досвіду роботи в дизайн-студії три роки тому запущено напрям ремонтні роботи. Часто ми стикались з бригадами, які звикли робити прості завдання, часом були бригади, які відверто не сприймали дизайнерів і блокували ремонтні роботию Тому ми запустили напрям ремонтних робіт, де в нас є безперебійний процес і на кожному етапі роботи нам легше працювати і клієнт менше думає як втілити дизайн-проект в реальність.

В нашій дизайн-студії вас зустріне приємна атмосфера та позитив. Наші дизайнери проінформують вас по всіх важливих для вас запитаннях і допоможуть вирішити ваші проблеми.

Ми беремо участь в тендерних закупівлях, ми виграли не один тендер на виконання дизайн-проектів чи ремонтні роботи в т.ч.виготовлення меблів тому наш досвід роботи говорить сам за себе.

Ми втілили в життя кілька ресторанів+готель: "Затишок" смт. Ясіня, "Деніз" м. Івано-Франківськ, "Близнюки" смт. Ворохта.

Ми зробили дизайн інтер'єру Геологічного музею університету Нафти і газу в м. Івано-Франківськ, а також провели всі ремонтні роботи нашими ремонтними бригадами і виготовили стелажі для виставкових екземплярів.

Наші дизайнери виконали багато дизайн-проектів квартир, будинків, магазинів, а наші ремонтні бригади зробили ремонти.

Запрошуємо до нас в дизайн-студію "Mary" за своїм дизайн проектом інтер'єру чи ландшафтний дизайн-проект, дизайн фасаду будинку чи ремонтні роботи.

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Надіслано!!!