Процес створення дизайнерського проекту інтер'єру, ландшафту та фасаду будинку

19.02.2021. - Марія Гутак

Дизайнерське проектування

Дизайн інтер'єру, ландшафтний дизайн та дизайн фасаду будинку Івано-Франківськ - це завжди одна тема, яка має багато різних статей, робіт. Є різні напрямки дизайну інтер'єру; свої напрямки має також ландшафтний дизайн і дизайн фасаду будинку, але кожен вид дизайну відрізняється своїм напрямком роботи. Створити дизайн інтер'єру, дизайн ландшафту чи дизайн фасаду будинку не є легкою справою і включає в себе багато складових: робота на 3Д візуалізацією дизайн-проекту, робота над 2Д кресленнями відносно 3Д візуалізації та втіленням дизайн-проекту в життя. Важливу роль відіграє супровід проекту дизайнером. Кожен дизайн-проект повинен бути максимально точно розроблений до можливості його втілення в життя ремонтними бригадами.

Робота над дизайн проектом розпочинається з виїзду на об'єкт і збору інтерв'ю. Саме від глибини зібраної інформації і залежить курс і ефективність подальшого проектування. Кожен дизайн має свої ньюанси, кожен клієнт має якісь свої особливі побажання тому етап інтерв'ю дуже важливий.

Наступний етап - це створення 3д візуалізації дизайну. Тут кожен дизайнер чи дизайн-студію працює як сам вирішує. Дехто працює над кількома варіантами, дехто над одним, але з глибоким проникненням в усі деталі. Працюючи над кількома варіантами дизайнер часто поверхово пробігає і в результаті жоден з варіантів може не сподобатись клієнту. Дизайн-студія "Mary" працює над розробкою одного варіанту, але з глибинним інтерв'ю, в процесі роботи тримає зв'язок з клієнтом для уточнень чи запитань. В подальшому такий проект краще підходить клієнту бо він був залучений до процесу роботи над 3д візуалізацією дизайн-проекту. Важливоим елементом створення одного варіанту, що ми допускаємо безплатно одні дрібні переробки по проекту якщо, дивлячи на проект, клієнт краще зможе побачити свою домівку і може в нього ще появляться якісь побажання... Важливо сказати, що є багато клієнтів, які говорять, що у них не працює образне мислення тому 3Д візуалізація є напевно найбільше для таких клієнтів. Проте 3Д візуалізація це дуже важлива для всіх без винятку.

асом чуємо від деяких дуже критично мислящих людей, що вони самі собі дизайнери. Це великий і небезпечний міф тих, хто вважає себе спеціалістами в усіх галузях. Проте в темі дизайну таке помилкове мислення відіб'ється на подальшому. Це відіб'ється на коштах, які людина потратить на матеріали, це також відіб'ється на ремонтних роботах бо не маючи поняття, чи це підійде і чи це можна зробити і чи в фіналі це буде в даному випадку красиво, то вже неможливо буде все відіграти назад. Тому перш ніж думати, що ви все можете і самі варто знати, що якщо ви побачили картинку в інтернеті в одному приміщенні то не факт, що це підійде у вашому приміщенні.

Стосовно цін на дизайн... Часом є клієнти, що б хотіли безплатно, а використати на міліони. Тому варто всім знати, що процес проектування має багато складових, кожен етап є відповідальним. Дизайнер контролює кожну деталь, як іставить в проект відносно її вартості, красоти і доцільності в даному випадку. Це не просто картинки. Просто картинки сам клієнт може зберегти собі в інтенеті, а розробка дизайну конкретного об'єкту - це робота над кожним м.кв.даного приміщення від початку до кінця. На це йде багато часу, це велика відповідальність і така робота ціниться.

Наступним етапом є етап створення 2Д креслень, та розрахунок матеріалів.

Останній етап - це супровід. Це вже на вибір клієнта чи він хоче супровід проекту дизайнером чи ні. Ми пропонуємо свої ремонтні бригади, щоб надати нашим клієнтам максимально широкий спектр послуг.

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!