Як візуально збільшити простір в інтер'єрі?

10.03.2020. - Мар'яна Гутак - дизайнер інтер'єру

Простір в інтер'єрі

Навіть дуже малу за площею квартиру можна зробити комфортною для проживання і зробити її більш просторою. Для цього можна використати такі лайфхаки:

Дзеркала – це найочевидніший варіант, коли йдеться про збільшення простору. Наприклад, якщо розмістити дзеркало навпроти вікна, то світло від нього розсіється по всій кімнаті. Варто знати, що краще не розташовувати зеркала на протилежних стінах, тому що це призведе до утворення «нескінченного коридору», а такий ефект негативно впливає на психіку людини.

Світлі тони на стелі, стінах і на підлозі можуть візуально збільшити кімнату. Наприклад, якщо для стелі і стін обрати один світлий колір, то границі між ними «розмиються » і ми отримаємо просторе приміщення.

Перегородки дозволяють розділити приміщення на зони, при цьому зберігаючи спільність простору. Хорошим варіантом стануть склянні перегородки, які пропускатимуть світло в усі кімнати.

Модульні меблі спеціально створені для економії простору. Диван-ліжко, шафа-ліжко і, навіть, шафа-робоче місце – все це дозволить вам вмістити всі речі на малій площі, не відмовляючи собі в комфорті.

Вбудована шафа від підлоги до стелі найбільш містка. І при цьому, злившись зі стіною, вона не тисне своєю масою на простір в кімнаті. Для кращого ефекту фасад шафи краще зробити глянцевим, в тон стін або дзеркальним.

Розсувні двері - такі двері не вимагають додаткового місця в проході і в відкритому вигляді зливаються зі стіною.

Меблі на ніжках. Ніжки роблять будь-які меблі легшими і менш габаритними. Це ідеальне рішення для малих приміщень.

Запрошуємо вас в дизайн-студію Mary в Івано-Франківськ за своїм дизайн-проектом з дизайну інтер'єру.

Також у нас працює напрям ремонтних бригад і ми можемо втілити наш дизайн в життя. Ми розробимо кошторис на ремонтні послуги і в нас помірні ціни.

Запрошуємо до нас в Івано-Франківськ або ж ми зробимо вам проект дистанційно!

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!